helix
consulting

Projektvezető / Vezetési tanácsadó

Vezetési és üzleti informatikai tanácsadással foglalkozó cégünk munkatársat keres fiatal, dinamikus csapatába. A cég tevékenységei közé tartozik vezetési tanácsadási feladatok, úgymint működésfejlesztés, projektvezetés, rendszerszervezés, szervezetfejlesztés, stratégia készítés, illetve informatikai tanácsadás.

A jelölt által ellátandó feladatok

Elsősorban pénzintézeti területen induló projektekhez kapcsolódóan:

  • stratégiai és szervezetfejlesztési tanácsadásban,
  • folyamatfejlesztési (Lean, Six Sigma, BPR) tanácsadásban,
  • projektmenedzsmentben,
  • rendszerszervezésben,
  • szervezetfejlesztésben,
  • üzleti és szoftver követelmény specifikációk készítésében felelősségteljes részvétel.

Minimumfeltételek

  • Humorérzék
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2-5 éves vezetési tanácsadói és/vagy banki rendszerszervezői munkatapasztalat
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • Gyors tanulási képesség
  • Kiváló írásbeli és asszertív szóbeli kommunikációs készségek
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, terhelhetőség, teljesítményorientáltság
  • Képesség és igény önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelvtudás
  • Pénzintézeti munkatapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Szervezetfejlesztési, folyamatracionalizálási tapasztalat
  • Informatikai fejlesztésben szerzett tanácsadói / rendszerszervezői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kritikus és őszinte szemlélet

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú karrierút
  • Változatos projektek
  • Nem visszafogott humorú csapat
  • Etikus és európai értékrend

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: info@helixconsulting.eu

A megpályázott állás alapján a tárgy mezőbe kérjük, írja a következőt: „Projektvezető / rendszerszervező tanácsadó”.