helix
consulting

Folyamatszervezői tanácsadó

A vezetési és üzleti informatikai tanácsadással foglalkozó cég munkatársat keres fiatal, dinamikus csapatába. A cég tevékenységei közé tartozik vezetési tanácsadás – működésfejlesztés, szervezetfejlesztés, stratégia készítés, illetve informatikai tanácsadás.

A jelölt által ellátandó feladatok:

  • Meglévő folyamatok kialakítása és/vagy optimalizálása, kezdeményező változásgenerálás vállalati folyamatok esetén;
  • Gondozásába tartozó IT fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok bevezetésének koordinálása, támogatása;
  • Kapcsolódó dokumentumok, ábrák, leírások karbantartása, fejlesztése;
  • Projektben együttműködés a résztvevőkkel;
  • Bevezetésre kerülő folyamatok IT és üzleti tesztjének elvégzése, teszt koordinálása;
  • Folyamat oktatásában részvétel, anyagok elkészítés.
  • Folyamatmenedzsment rendszerek bevezetése, bevezetés támogatása.
  • Kapcsolódó szervezetfejlesztési, IT fejlesztések és változásmenedzsment feladataik támogatása.
  • Projektmenedzsment működésben részvétel.

Minimumfeltételek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2-5 éves vezetési tanácsadói és/vagy folyamatmenedzseri munkatapasztalat,
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • Folyamatmenedzsment és/vagy rajzoló eszköz ismerete
  • Humorérzék
  • Gyors tanulási képesség
  • Kiváló írásbeli és asszertív szóbeli kommunikációs készségek
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Képesség önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvtudás
  • BA tapasztalat
  • Szervezetfejlesztési, változásmenedzsment tapasztalat
  • Informatikai fejlesztésben szerzett tanácsadói / rendszerszervezői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: info@helixconsulting.eu
A megpályázott állás alapján a tárgy mezőbe kérjük, írja a következőt: „Folyamatszervezői tanácsadó”.